gify kwiaty

 
Strona głównaPatron szkołyNauczycieleUczniowiePlan lekcjiOgłoszeniaGaleriaKontakt
 

SPOŁECZNOŚĆ UCZNIOWSKA
rok szkolny 2012/2013

Klasa 1a
wychowawca:
Beata Rogacka
Klasa 1b
wychowawca:
Jolanta Oszmaniec
Klasa 2a
wychowawca:
Agnieszka Kwiatkowska

Bartosiński Michał
Burdach Jakub
Durys Weronika
Dworak Jakub
Gierczyk Milena
Jarmolski Szymon
Kudła Julia
Kwaśniak Weronika
Majda Hanna
Olszyk Norbert
Pisarski Adrian
Pokorski Kuba
Soroko Gabriela
Szulak Izabela
Wentlant Michał
Wróblewska Sylwia

Jagoda Bajko
Nina Bajko
Aleksandra Baworowska
Kornelia Boryń
Jakub Drzewiecki
Julia Cedro
Hubert Dworak
Wojciech Dziędzioła
Nestor Gozdawa-Dydyński
Antoni Harenda
Igor Kalemba
Mateusz Koroblewski
Wioleta Krzesińska
Wojciech Kulczycki
Aleksandra Niedźwiecka
Witold Wroński
Bajko Zuzanna
Blitek Franciszek
Dul Hanna
Jaskuła Hanna
Kamiński Mateusz
Kuczak Alicja
Krzykawski Bartosz
Łahucik Agata
Mikoś Weronika
Polus Zofia
Rybczyńska Wiktoria
Spacjer Paweł
Staniaszek Jakub
Strytyński Erwin
Szatkowska Emilia

Klasa 2b
wychowawca:
Urszula Klimowicz Gwiazdowska
Klasa 3
wychowawca:
Bernadeta Gorczyca
Klasa 4a
wychowawca:
Elżbieta Markulak
Hubert Drzewiecki
Zuzanna Jęcek
Wiktor Klój
Kamil Kościcki
Patryk Kowhanko
Juliusz Kujawa
Oliwia Pajączkowska
Joanna Pisarczyk
Konrad Rybaczek
Zuzanna Schmidt
Oliwia Stawisińska
Marcin Świątkowski
Łucja Wrońska
Maja Zaucha
Bogdanowicz Bartosz
Gierc Paweł
Gierczyk Miłosz
Kempa Aleksandra
Kujawa Szymon
Loch Julia
Pisarska Ewelina
Podolski Karol
Rutkowska Sarah
Sroka Szymon
Stróżyna Jakub
Suchecka Zuzanna
Swaryczewska Kamila
Szostek Małgorzata
Świętoń Julia
Bogusławska Julia
Danielec Maksymilian
Gozdawa-Dydyński Wiktor
Hołub Kamil
Hylicki Dawid
Jakowicki Hubert
Jakubczak Michał
Kowalewski Miłosz
Kulczycka Maja
Skrabalak Jakub
Szakiel Bartosz
Szymański Jakub
Tkaczuk Gabriela
Węgier Olga

Klasa 4b
wychowawca:
Dorota Basińska
Klasa 5a
wychowawca:
Katarzyna Nowińska
Klasa 5b
wychowawca:
Małgorzata Fudali Hakman
Alechno Wiktoria
Chyl Michał
Grądecki Damian
Kozłowska Patrycja
Kropski Dawid
Krzemiński Szymon
Maciejak Mateusz
Manierak Mateusz
Nicke Dawid
Polus Faustyna
Świeszczak Aleksandra
Walęsiak Igor
Wolak Marcin
Jakubek Patryk
Kamiński Kuba
Klimas Julia
Kołowrocki Damian
Kuczyński Tomasz
Kułacki Mateusz
Leszczyński Maciej
Lewandowska Emilia
Matus Aleksandra
Motyka Miłosz
Ozimek Nathan
Piwowarski Jakub
Sochoń Dominika
Wiater Marcin
Bechyne Adam
Łyba Daniel
Nawrot Julia
Ochman Magdalena
Pajączkowski Michał
Paszkiewicz Damian
Ratajczyk Jakub
Stefano Samira
Świerczyński Gracjan
Witczak Ewa
Woźniak Mateusz
Zaucha Krzysztof
Zygmuntowicz Mateusz

   
Klasa 6
wychowawca:
Katarzyna Gapińska
   
Banasiak Bogdan
Bińko Maksymilian
Bogusławska Emilia
Czajka Filip
Klimowicz Ewelina
Kowhanko Hubert
Lepko Weronika
Lis Damian
Piekarz Justyna
Sławiński Jerzy
Sojka Dawid
Turczyk Grzegorz
Wantoła Joanna
Zieliński Bartosz
   
     
     
     
     

 

 

 

         
         

 

 

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © www.ksp.zary.pl - 2012.
All Rights Reserved.
Wszelkie prawa zastrzeżone.