gify kwiaty

 
Strona głównaPatron szkołyNauczycieleUczniowiePlan lekcjiOgłoszeniaGaleriaKontakt
 

SPOŁECZNOŚĆ UCZNIOWSKA
rok szkolny 2013/2014

Klasa 1
wychowawca:
Bernadetta Gorczyca
Klasa 2a
wychowawca:
Beata Rogacka
Klasa 2b
wychowawca:
Jolanta Oszmaniec

Czajka Stanisław
Dobosz Katarzyna
Gad Oliwia
Jakowicka Amelia
Jurec Nikola
Kabza Agata
Karnowska Aleksandra
Mariasz Igor
Miziński Marcel
Napiórkowska Amelia
Pajączkowski Kuba
Pigdanowicz Michał
Prokopczyk Anna
Staniek Amelia
Szakiel Anna
Woźniak Gabriela

Bartosiński Michał
Burdach Jakub
Durys Weronika
Dworak Jakub
Gierczyk Milena
Jarmolski Szymon
Kudła Julia
Kwaśniak Weronika
Majda Hanna
Pisarski Adrian
Pokorski Kuba
Soroko Gabriela
Szulak Izabela
Wentlant Michał
Wróblewska Sylwia
Bajko Jagoda
Bajko Nina
Baworowska Aleksandra
Boryń Kornelia
Cedro Julia
Drzewiecki Jakub
Dworak Hubert
Dziędzioła Wojciech
Gozdawa-Dydyński Nestor
Harenda Antoni
Kalemba Igor
Koroblewski Mateusz
Krzesińska Wioleta
Kulczycki Wojciech
Niedźwiecka Aleksandra
Wroński Witold
 

Klasa 3a
wychowawca:
Agnieszka Kwiatkowska
Klasa 3b
wychowawca:
Urszula Klimowicz Gwiazdowska
Klasa 4
wychowawca:
Katarzyna Gapińska
Bajko Zuzanna
Blitek Franciszek
Dul Hanna
Jaskuła Hanna
Kamiński Mateusz
Krzykawski Bartosz
Kuczak Alicja
Łahucik Agata
Mikoś Weronika
Polus Zofia
Rybczyńska Wiktoria
Spacjer Paweł
Staniaszek Jakub
Strytyński Erwin
Szatkowska Emilia
Drzewiecki Hubert
Jęcek Zuzanna
Klój Wiktor
Kościcki Kamil
Kowhanko Patryk
Kujawa Juliusz
Pajączkowska Oliwia
Pisarczyk Joanna
Rybaczek Konrad
Stawiśińska Oliwia
Szmidt Zuzanna
Szulak Bartosz
Świątkowski Marcin
Wrońska Łucja
Zaucha Maja
Bogdanowicz Bartosz
Gierc Paweł
Gierczyk Miłosz
Kempa Aleksandra
Kujawa Szymon
Loch Julia
Pisarska Ewelina
Podolski Karol
Romanik Aleksandra
Rutkowska Sarah
Sroka Szymon
Stróżyna Jakub
Suchecka Zuzanna
Swaryczewska Kamila
Szostek Małgorzata

Klasa 5a
wychowawca:
Elżbieta Markulak
Klasa 5b
wychowawca:
Dorota Basińska
Klasa 6a
wychowawca:
Katarzyna Szczepaniak
Bogusławska Julia
Danielec Maksymilian
Gozdawa-Dydyński Wiktor
Hołub Kamil
Hylicki Dawid
Jakowicki Hubert
Jakubczak Michał
Kowalewski Miłosz
Kulczycka Maja
Skrabalak Jakub
Szakiel Bartosz
Szymański Jakub
Tkaczuk Gabriela
Węgier Olga
Alechno Wiktoria
Baranowska Aleksandra
Chyl Michał
Grądecki Damian
Kozłowska Patrycja
Kropski Dawid
Krzemiński Szymon
Maciejak Mateusz
Polus Fustyna
Świeszczak Aleksandra
Walęsiak Igor
Wolak Marcin
Jakubek Patryk
Kamiński Kuba
Klimas Julia
Kołowrocki Damian
Kuczyński Tomasz
Kułacki Mateusz
Leszczyński Maciej
Lewandowska Emilia
Matus Aleksandra
Motyka Miłosz
Ozimek Nathan
Piwowarski Jakub
Sochoń Dominika
Wiater Marcin

   
Klasa 6b
wychowawca:
Małgorzata Fudali-Hakman
   
Bechyne Adam
Łyba Daniel
Nawrot Julia
Ochman Magdalena
Pajączkowski Michał
Paszkiewicz Damian
Ratajczyk Jakub
Stefano Samira
Świerczyński Gracjan
Witczak Ewa
Woźniak Mateusz
Zaucha Krzysztof
Zygmuntowicz Mateusz
   
     
     
  ARCHIWUM  
    2012/2013

 

 

 

         
         

 

 

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © www.ksp.zary.pl - 2012.
All Rights Reserved.
Wszelkie prawa zastrzeżone.