gify kwiaty

 
Strona głównaPatron szkołyNauczycieleUczniowiePlan lekcjiOgłoszeniaGaleriaKontakt
 

SPOŁECZNOŚĆ UCZNIOWSKA
rok szkolny 2014/2015

Klasa 1a
wychowawca:
Agnieszka Kwiatkowska
Klasa 1b
wychowawca:
Urszula Klimowicz Gwiazdowska
Klasa 1c
wychowawca:
Małgorzata Ruczkowska

Baranowski Maciej
Blitek Antonina
Braun Wiktor Franciszek
Burzyńska Dominika
Fidek Kacper
Karpowicz Natalia
Kazieczko Zuzanna
Kuros Szymon
Mariasz Konrad
Onuchowska Olga
Sieniewicz Amelia Łucja
Sojka Hanna Magdalena
Szopka Michał Paweł
Wieczorek Mateusz
Włodarczyk Dominik Robert
Wojtaszek Hanna
 

Alechno Anna Maria
Bogdanowicz Piotr Sławomir
Chabraszewski Dawid
Ferdynus Igor
Fila Zuzanna
Gorczyca Filip
Jankowiak Liliana
Kiwerc Hanna
Kozikowski Igor
Kruzel Adam
Liziniewicz Julian
Nowicka Liliana
Pigdanowicz Mateusz
Rybaczek Maksymilian
Stojanowska Amelia
Wagner Julianna
 
Błaszczyk Wiktor
Dalkowski Jakub
Hryńczuk Bartosz
Kaiser Lukas Lech
Klocek Maksymilian
Kogut Jakub Piotr
Kropska Amelia Małgorzata
Lepko Miłosz
Mikołajczyk Lena Ewa
Ochman Barbara Urszula
Rzeźnik Aleksandra Wiktoria
Scandola Karol
Szewczyk Hubert
Wantoła Emilia
Wojtysiak Lena Maria
Zięba Maciej Stanisław
Czajka Stanisław

Klasa 2
wychowawca:
Bernadetta Gorczyca
Klasa 3a
wychowawca:
Beata Rogacka
Klasa 3b
wychowawca:
Jolanta Oszmaniec
Dobosz Katarzyna
Gad Oliwia
Jakowicka Amelia
Jurec Nikola Maria
Kabza Agata Małgorzata
Karnowska Aleksandra
Mariasz Igor
Miziński Marcel
Napiórkowska Amelia
Pajączkowski Kuba Antoni
Pigdanowicz Michał
Prokopczyk Anna Lena
Staniek Amelia Małgorzata
Szakiel Anna
Woźniak Gabriela Jolanta
Bartosiński Michał
Burdach Jakub Władysław
Durys Weronika
Dworak Jakub Emilian
Gierczyk Milena
Jarmolski Szymon Mateusz
Kudła Julia Magdalena
Kwaśniak Weronika Anna
Majda Hanna
Pisarski Adrian Romeo
Pokorski Kuba
Soroko Gabriela Anna
Szulak Izabela
Wentlant Michał
Wróblewska Sylwia Eliza
Bajko Nina
Bajko Jagoda Elżbieta
Baworowska Aleksandra Karolina
Cedro Julia Tamara
Drzewiecki Jakub Hubert
Dworak Hubert Jacek
Dziędzioła Wojciech Franciszek
Gozdawa-Dydyński Nestor
Harenda Antoni Czesław
Kalemba Igor Andrzej
Koroblewski Mateusz
Krzesińska Wioleta
Kulczycki Wojciech Michał
Niedźwiecka Aleksandra Zofia
Wroński Witold Maciej

Klasa 4a
wychowawca:
Małgorzata Fudali Hakman
Klasa 4b
wychowawca:
Katarzyna Szczepaniak
Klasa 5
wychowawca:
Katarzyna Gapińska
Bajko Zuzanna
Blitek Franciszek
Dul Hanna
Jaskuła Hanna
Kaczmarek Maria
Kamiński Mateusz
Krzykawski Bartosz
Kuczak Alicja
Łahucik Agata
Mikoś Weronika
Polus Zofia Amelia
Rybczyńska Wiktoria
Spacjer Paweł
Staniaszek Jakub
Strytyński Erwin
 
Drzewiecki Hubert Jakub
Jęcek Zuzanna
Klój Wiktor
Kościcki Kamil
Kowhanko Patryk
Kujawa Juliusz
Pajączkowska Oliwia Patrycja
Pisarczyk Joanna Magdalena
Rybaczek Konrad Grzegorz
Schmidt Zuzanna Marta
Stawisińska Oliwia
Szulak Bartosz
Świątkowski Marcin Adam
Wrońska Łucja Izabela
Zaucha Maja Anna
 
Bogdanowicz Bartosz Mariusz
Gierc Paweł
Gierczyk Miłosz
Hejmanowska Marika
Kempa Aleksandra
Kujawa Szymon Piotr
Loch Julia
Pisarska Ewelina
Podolski Karol Robert
Romanik Aleksandra
Sroka Szymon
Stróżyna Jakub Jan
Suchecka Zuzanna
Swaryczewska Kamila Wiktoria
Szostek Małgorzata
Świętoń Julia

 
Klasa 6a
wychowawca:
Bożena Majewska
Klasa 6b
wychowawca:
Dorota Basińska
 
Bogusławska Julia
Danielec Maksymilian Andrzej
Gozdawa-Dydyński Wiktor
Hołub Kamil Grzegorz
Hylicki Dawid Jan
Jakowicki Hubert Krzysztof
Jakubczak Michał
Kowalewski Miłosz Filip
Kulczycka Maja Weronika
Skrabalak Jakub Tadeusz
Szakiel Bartosz
Szymański Jakub
Tkaczuk Gabriela Aniela
Węgier Olga
Alechno Wiktoria
Baranowska Aleksandra Tamara
Chyl Michał Aleksander
Grądecki Damian
Kozłowska Patrycja
Kropski Dawid Bartłomiej
Krzemiński Szymon Adrian
Maciejak Mateusz Michał
Polus Faustyna Weronika
Świeszczak Aleksandra Alicja
Walęsiak Igor Mikołaj
Wolak Marcin Mirosław
 
 
     
     
  ARCHIWUM  
  2013/2014 2012/2013

 

 

 

         
         

 

 

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © www.ksp.zary.pl - 2012.
All Rights Reserved.
Wszelkie prawa zastrzeżone.