gify kwiaty

 
Strona głównaPatron szkołyNauczycieleUczniowiePlan lekcjiOgłoszeniaGaleriaKontakt
 

SPOŁECZNOŚĆ UCZNIOWSKA
rok szkolny 2015/2016

Klasa 1a
wychowawca:
Beata Rogacka
Klasa 1b
wychowawca:
Jolanta Oszmaniec
Klasa 2a
wychowawca:
Agnieszka Kwiatkowska

Bartosińska Iga
Czekajło Wojciech
Dobosz Zofia
Górska Eliza
Janik Mateusz
Kabza Alicja
Kwaśniak Gabriel
Lechman Łukasz
Olszewski Babiński Konrad
Rutkowska Antonia
Rybiak Aleksander
Sado Olaf
Stróżyna Piotr
Urszulak Blanka
Wolańska Lena
Zygmuntowicz Filip
 

Cedro Oskar
Chyl Małgorzata
Gierc Natalia
Grądecki Bartosz
Hakman Hanna
Kędziora Jakub
Kols Sebastian
Kozieł Aleksandra
Kuczak Helena
Loch Bartosz
Pisarczyk Anna
Polus Maksymilian
Sobczyk Aleksander
Syska Zuzanna
Zalewski Wojciech
Zankiewicz Borys
 
Baranowski Maciej
Blitek Antonina
Braun Wiktor Franciszek
Burzyńska Dominika
Karpowicz Natalia
Kazieczko Zuzanna
Kuros Szymon
Lechman Piotr
Mariasz Konrad
Onuchowska Olga
Sieniewicz Amelia Łucja
Sojka Hanna Magdalena
Szopka Michał Paweł
Wieczorek Mateusz
Włodarczyk Dominik Robert
Wojtaszek Hanna

Klasa 2b
wychowawca:
Urszula Klimowicz Gwiazdowska
Klasa 2c
wychowawca:
Edyta Jeremicz
Klasa 3
wychowawca:
Marzena Karatysz
Alechno Anna Maria
Bogdanowicz Piotr Sławomir
Ferdynus Igor
Fila Zuzanna
Gorczyca Filip
Jankowiak Liliana
Kiwerc Hanna
Kozikowski Igor
Kruzel Adam
Liziniewicz Julian
Nowicka Liliana
Markulak Krzysztof
Pigdanowicz Mateusz
Rybaczek Maksymilian
Stojanowska Amelia
Wagner Julianna
 
Błaszczyk Wiktor
Dalkowski Jakub
Hryńczuk Bartosz
Kaiser Lukas Lech
Klocek Maksymilian
Kogut Jakub Piotr
Kropska Amelia Małgorzata
Lepko Miłosz
Mikołajczyk Lena Ewa
Ochman Barbara Urszula
Rzeźnik Aleksandra Wiktoria
Scandola Karol
Szewczyk Hubert
Trzcińska Amelia
Wantoła Emilia
Wojtysiak Lena Maria
Zięba Maciej Stanisław
Czajka Stanisław
Dobosz Katarzyna
Gad Oliwia
Jakowicka Amelia
Jurec Nikola Maria
Kabza Agata Małgorzata
Karnowska Aleksandra
Mariasz Igor
Miziński Marcel
Napiórkowska Amelia
Pajączkowski Kuba Antoni
Pigdanowicz Michał
Prokopczyk Anna Lena
Staniek Amelia Małgorzata
Szakiel Anna
Woźniak Gabriela Jolanta

Klasa 4a
wychowawca:
Małgorzata Stefaniak
Klasa 4b
wychowawca:
Katarzyna Nowińska
Klasa 5a
wychowawca:
Małgorzata Fudali Hakman
Bartosiński Michał
Burdach Jakub Władysław
Durys Weronika
Dworak Jakub Emilian
Gierczyk Milena
Jarmolski Szymon Mateusz
Kudła Julia Magdalena
Kwaśniak Weronika Anna
Majda Hanna
Pisarski Adrian Romeo
Pokorski Kuba
Soroko Gabriela Anna
Szulak Izabela
Wentlant Michał
Wróblewska Sylwia Eliza

 
Bajko Nina
Bajko Jagoda Elżbieta
Baworowska Aleksandra Karolina
Cedro Julia Tamara
Drzewiecki Jakub Hubert
Dworak Hubert Jacek
Dziędzioła Wojciech Franciszek
Gozdawa-Dydyński Nestor
Harenda Antoni Czesław
Kalemba Igor Andrzej
Koroblewski Mateusz
Krzesińska Wioleta
Kulczycki Wojciech Michał
Niedźwiecka Aleksandra Zofia
Wroński Witold Maciej
 
Bajko Zuzanna
Blitek Franciszek
Dul Hanna
Jaskuła Hanna
Kaczmarek Maria
Kamiński Mateusz
Kuczak Alicja
Łahucik Agata
Polus Zofia Amelia
Rybczyńska Wiktoria
Spacjer Paweł
Strytyński Erwin

 
Klasa 5b
wychowawca:
Katarzyna Szczepaniak
Klasa 6
wychowawca:
Katarzyna Gapińska
 
Drzewiecki Hubert Jakub
Jęcek Zuzanna
Klój Wiktor
Kościcki Kamil
Kowhanko Patryk
Kujawa Juliusz
Pajączkowska Oliwia Patrycja
Pisarczyk Joanna Magdalena
Rybaczek Konrad Grzegorz
Schmidt Zuzanna Marta
Stawisińska Oliwia
Szulak Bartosz
Świątkowski Marcin Adam
Wrońska Łucja Izabela
Zaucha Maja Anna
Bogdanowicz Bartosz Mariusz
Gierc Paweł
Gierczyk Miłosz
Hejmanowska Marika
Kempa Aleksandra
Kujawa Szymon Piotr
Loch Julia
Pisarska Ewelina
Podolski Karol Robert
Romanik Aleksandra
Sroka Szymon
Stróżyna Jakub Jan
Suchecka Zuzanna
Swaryczewska Kamila Wiktoria
Szostek Małgorzata
Świętoń Julia
 
     
     
  ARCHIWUM  
2014/2015 2013/2014 2012/2013

 

 

 

         
         

 

 

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © www.ksp.zary.pl - 2012.
All Rights Reserved.
Wszelkie prawa zastrzeżone.